انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: طهران 1320
تعداد نتایج (5) نتیجه
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
ادمین گفت من کلمات توهین آمیز استفاده کردم... | نویسنده: طهران 1320 |انجمن: بخش خداحافظی
 جناب اقای خادم
 من س ن و سالتونو نمیدونم ولی بر خورد های تخریبی ضررش مستقیما گریبان نظام رو میگیره .... بنده هم تفسیری  از ولایت فقیه نکردم ... ضمنا بهتره با استد لال و شاهد مثال   صحبت کنیدو طرف مقابلتون رو قانع کنید نه اینکه با تخریب و توهین و  خنده عرصه رو برای  کسانی فراهم کنید که زبان حزب الله رو  زبان چوب و چماق میدونن
 همه ی ما منتظر اشاره  ای ع هستیم از جانب ولی وتا اون موقع  حق تاخت و تاز نداریم
 یا حق
 درضمن شمایی که در امر بمعرفو فعالید اینو بدونید که حضرت اقا  امر بمعروف رو بصورت زبانی تفسیر کردند  نه روش های دیگه
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ قبل از ظهر
ادمین گفت من کلمات توهین آمیز استفاده کردم... | نویسنده: طهران 1320 |انجمن: بخش خداحافظی
 سلام علیکم ورحمه الله
 جناب خادم عرایضی رو خدمتتون عرض میکنم ان شالله مفید بفائده باشه هم برای خودم وهم برای شما
 اولا دغدغه های حضرت عالی برای همه ما قابل درکه و من با اکثریت کلام شما موافقم
ولی
 ولی  ولی
 ایا ولی فقیه راضی به تخریب هستند؟
بزرگوار
 وقتی مولا علی ع از جنگ بر میگشتن و اشعث به حضرت توهین کردن  حضرت به اصحاب نگاه کردن و جواب ندادن  یعنی اینکه همیشه لازم  نیست امام معصوم  ع جواب بدن  و گاهی باید  یاران سینه  سپر کنن و جواب بدن
 وقتی سخنرانی اقا رو در جشن  سردوشی بگیران  دانشگاه دیدم نا خود اگاه یاد  توهین اشعث و نگاه مولا  ع به اصحاب افتادم
 جایی که اقا فرمودند من اجازه نخواهم داد که از  تسلیحات نظامی    بازدیدی صورت بگیره
 این من فرمودنه اقا یعنی همه راضی ان و فقط منه سید علی حفظه الله موندم که اجازه نمیدم
 در غربت  اقا  که شکی نیست
 در اینکه وقتی تو مجلس  وزیر خارجه با اعتراض کوچک زاده مواجه میشن  میگن که اگر اون بگه نرو  نمیرم و وقتی دوربین میاد سمتشون میگن  رهبری زبان بران این نظامند اینجاست که متوجه میشیم  حضرت اقا چه میکشن
 بعضی حتی حاضرن  مقصر عدم توافق رو اقا معرفی کنن نه امریکا
 جناب اقای خادم بنده سالهاست کار سیاسی میکنم  ولی
 یادمون باشه پا جای پای ولی باید گذاشت
 نه قدمی عقب بمونیم
 ونه قدمی جلوتر بریم
 زمانیکه  لازم باشه وبفرمایند کفن پوشانی خواهیم بود که همچون سیل خروشان گزینه های روی میز اعم از داخلی و خارجی  رو در بر خواهیم گرفت
 یادمان باشد که اقا فرمودن سکوت کنید برای زمانیکه اسلام به شما نیاز دارید
شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
دعای خالصانه برای شفای پدر بزرگ دوست عزیزم پونه | نویسنده: طهران 1320 |انجمن: دعــــــــــــــا
 سلام .... ان شالله خیلی زود خوب میشن ... بزرگی میفرمودن وقتی حاجتی دارید  اقا صاحب الزمان رو به مادرشون قسم بدین که اقا خیلی رو مادر  بزرگوارشون حساسند........   مهدی فاطمه   عج رو به مادرشون قسم میدیم که مریض  های اسلام خصوصا  پدر بزرگ   پونه خانم رو شفا عنایت بفرمایند...یا حق.. فظ جی
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ قبل از ظهر
دخترگفت: من را میخواهی؟ | نویسنده: طهران 1320 |انجمن: حجاب و پوشش اسلامی
 سلام بزرگواران.... نظرات دوستان رو خوندم بعضیشون شوخی  بود و بعضی دیگه  جدی
 ولی  لازم میبینم نکته ی رو خدمت بزرگواران عرض کنم
 گذشته از اینکه  خانم  لوازم ارایش رو میشناسه یا نه
 غذا میتونه درست کنه یا نه
پارک دوبل میتونه بکنه یا نه
 یا اینکه اقا بچه ننه است یا نه 
  یا اینکه  میتونه جوراباشو  بشوره   یا نه
 ورای همه ی اینها
 باید بگم
 هر کسی به اندازه ی خودش  زن گیرش میاد و بالعکس
 اگر خوبی خوب گیرت میاد و اگر خدایی ناکرده بد   مطمئنا بد گیرت میاد
 البته  دیگه  آسیه ی در  در بار فرعون  پیدا نمیشه
 در ضمن
 از فاطمه ی زهرا س برای اقایون یه کنیزه ی حضرت زهرایی س  و برای خانوما یه غلام مولا امیر المونین ع خواستارم
 اگر   میخواید معنای عشق رو بفهمید  کافیست به زندگی مولا علی  ع و فاطمه س    نگاهی بندازید
 یا حق
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ قبل از ظهر
ادمای خلاق خوشحالمون کنید با جمله هاتون...+18 | نویسنده: طهران 1320 |انجمن: مطالبی که در موضوع خود قرار نگرفته اند
  سلام همینطوریک ه در  عکس میبینید  لنگه کفشهایی که  پای پسر بچه هست بر عکسه  یعنی  کفش مادرو به پای چپ و کفش    پدرو به پای راست................................. فقط اینو میتونم بگم بعضی ادما حضورشون در این دنیا  اشتباهیه
 گاهی باید اشتباهی بود...... گاهی  خلقت بعضی ادماااااااااااااااااااا از روی  اجبار عده ای خودسره که توان تامین    اینده ی محبت امیز فرزند رو ندارن
 ......... مهم اینه هر  پدرو مادری    نهایت تلاششو برا خوشبختی میکنه... مهم اینه که همه ی تلاششو کرده ونتونسته نه اینکه نخواسته
 یا حق

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:04 بعداز ظهر